Przejdź do treści

Noclegi i gastronomia w Miłkowie

Noclegi i gastronomia w Miłkowie – hotele, restauracje, pokoje i domy do wynajęcia, agroturystyka

Miłków bardzo szybko rozszerza swą ofertę dla turystów. Powstają nowe obiekty o zróżnicowanym  standardzie – od pojedynczych pokoi do wynajęcia, małych domków po duże kompleksy hotelowych apartamentowców – będą one mogły niebawem zaspokoić przeróżne gusta i wymagania gości. Oferta ta będzie zapewne także mocno zróżnicowana cenowo.

Obecnie działają w Miłkowie dwa hotele i kilkanaście adresów oferujących od kilku do kilkudziesięciu miejsc noclegowych. Poniżej znajdziemy kilka wyróżniających się ofert.

Pałacyk Karkonosze - Hotel i Restauracja - Miłków

Pałacyk Karkonosze - Hotel i Restauracja

Pałacyk Karkonosze to obiekt o klasycznej elegancji podyktowanej swą ponad 120-letnią historią. Mury te udzielają serdecznej gościny przyjezdnym od ponad wieku - z pewnością i dziś możemy odczuć dobroczynny wpływ tradycji zarówno w restauracyjnym menu jak i doceniając hotelowe wygody. Hotel oferuje pokoje w stylu pałacowym jak i w zwykłym standardzie, ceny zaczynają się od 130 zł osoba/noc.

Hotel Ariston w Miłkowie

Ariston - Ośrodek Wypoczynkowy w Miłkowie

Ośrodek Wypoczynkowy Ariston położony jest w niezwykle dogodnym i malowniczym miejscu Miłkowa – od drogi na Karpacz obiekt dzieli odległość wystarczająca, aby ograniczyć hałas i spaliny – a widok na Karkonosze i królującą Śnieżkę jest fenomenalny. Budynek jest ładnie zaprojektowany, komfortowo wyposażony, z miłą gościnną obsługą i dobrą kuchnią. W sumie Ariston w Miłkowie może przejąć 170 gości.

Willa Agnes. Pensjonat, noclegi. Miłków

Villa Agnes – pensjonat, noclegi w Miłkowie

Villa Agnes położona w środku spokojnej i cichej części Miłkowa zapewni dobry wypoczynek i prawdziwy kontakt z pięknem natury. Odległość zaledwie 2 km od Karpacza sprawia, że wszystkie atrakcje tam zlokalizowane są łatwo dostępne – a unikamy tłumu, hałasu i niepotrzebnych opłat. Sam budynek Villi Agnes to gruntownie odnowiony, stuletni, górski dom z historią. W jego wnętrzu pięknie zachowane belkowanie i stropy nadają niepowtarzalnego charakteru. Do dyspozycji gości są studia dwupokojowe i pojedyncze pokoje – wszystkie z łazienkami. Na parterze, prócz holu znajduje się stylowa jadalnia.

Karkonoski Klimat - apartamenty, Miłków http://zielonykadr.fotoport.pl/

Karkonoski Klimat – apartamenty do wynajęcia w Miłkowie

Karkonoski Klimat to piękny, drewniany dom z trzema niezależnymi apartamentami w otoczeniu wspaniałego ogrodu, wśród łąk i gór. Poszukujący komfortowego, cichego miejsca w pięknym otoczeniu nie poczują się zawiedzeni. Dom jest pomysłowo, nowocześnie a zarazem przytulnie i ze smakiem urządzony.

Osada Pogodno Miłków - noclegi, domy do wynajęcia

Osada Pogodno – dom do wynajęcia w Miłkowie

Osada Pogodno to gruntownie zmodernizowany wiekowy, górski dom. Dom z duszą, w którego wnętrzach poczują się świetnie zwolennicy połączenia starego z nowym, miłośnicy niebanalnych zderzeń stylistycznych. Co ważne, obiekt ten wyróżnia duża przestrzeń - dotyczy to tak wnętrz jak i ogrodu.

Zajazd nad Rzeczką - Miłków

Zajazd Nad Rzeczką – Grill bar smażalnia, pokoje do wynajęcia

Zajazd Nad Rzeczką – to zespół kameralnych budynków na rozległym zielonym terenie położonym tuż nad górską rzeką Łomnicą w Miłkowie. Prócz wymienionego Grill baru znajdziemy tam dom z 5 pokojami do wynajęcia oraz z salą kominkową. Obok jest też duża, oszklona wiata grillowa „Koza grill” (z przyległą łączką, na której pasą się sympatyczne kozy), nieco dalej wiaty i stoły wokół miejsca na duże ognisko.

Noclegi i gastronomia w Miłkowie. Oferta noclegowa i gastronomiczna w Miłkowie – Karkonosze, tuż obok Karpacza. Atrakcyjne propozycje dla miłośników spokojnego wypoczynku i niższych cen. Hotele, restauracje, noclegi, agroturystyka – Miłków. noclegi, pokoje, dom do wynajęcia.